Hakkımızda

Nelkit Neler Yapar?

faydalı teknolojiler üretiyoruz

Biz kimiz

Önel Elektronik
1999 yılında elektronik malzeme ticareti yapmak amacı ile kurulan Önel Elektronik, gelişen ve değişen dünya şartlarında kurumsallık adına olması gerekeni yaparak Nelkit Teknolojinin 2005 yılında marka tescilini almıştır. Önel Elektronik, bir yandan elektronik malzeme ticaretini yaparken diğer yandan da müşterilerinden gelen istekler üzerine Nelkit, bir çok elektronik devrelerin tasarımlarını ve üretimlerini yaparak Önel Elektronik de satmaya başlamıştır. Nelkit, Önel Elektroniğin müşteri potansiyelini iyi değerlendirerek bu güne kadar bir çok elektronik devreyi gerek müşterilerine özel tasarımlarla gerekse genel ihtiyaca uygun tasarımlar ve seri üretimler yaparak elektronik piyasasına sunmuştur.

Nelkit Elektronik
2000 yılıdan itibaren elektronik devre ve elektronik cihaz tasarımı ve üretimi yapmaya başlayan Önel Elektronik, 2005 yılında Nelkit ticari markasını tescil ettirmistir. 2005 yılından bu yana Nelkit elektronik olarak çok sayıda tasarım ve üretim yapmıştır.

Nelkit İnternet
2000li yılların ortasından itibaren artan internet kullanımı ile Önel Elektroniğin bir web sitesi ihtiyacı doğmuş ve www.onelelektronik.com, www.onelelektronik.net, www.onelelektronik.com.tr alan adları tescili yapılarak www.onelelektronik.com.tr internet yayınına başlamıştır. Önel Elektroniğin ilk web sitesi statik olarak adlandırılan tarzda tasarlanmış olup daha sonraki yıllarda gelişen web sitesi üzerinden yapılan alışverişin artması ile e ticaret web siteleri hızla çoğalmıştır. Bu değişim ile birlikte Önel Elektroniğinde bir e ticaret web sitesi ihtiyacı doğmuş ve 2008 yılında Önel Elektronik de e ticaret sitesini kurmuş yurtiçi satışları ile ticaret hacmini büyütmüştür. 
  
Nelkit İnternet Nelkit Teknolojinin internet hizmetleri sahasında faaliyet gösteren bir girişimidir. 2007 yılından bu yana hizmet vermeye başlayan NelkitNet Bilgi İletişim Teknolojileri altyapı çalışmalarını tamamladıktan sonra alan adı tescili, reseller, hosting, E ticaret uygulamaları, web site tasarımı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Nelkit İnternet Teknolojileri gelişen teknolojileri yakından takip ederek müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır

neden tercih ediliyoruz

hedeflerimiz